9 powodów, dlaczego stronę utworzyć właśnie na Webity.pl

1. Możliwość posiadania strony internetowej także na własnej domenie

Stronę internetową możecie postawić na własnej domenie, na przykład www.twojanazwa.pl. Waszą domenę przekierujemy na stronę utworzoną w Webity.pl.

2. Szybkość

Nie macie czasu? Z Webity.pl szybko stronę wytworzycie i także zaktualizujecie. Wasze strony www będą się szybko otwierać.

3. Przystępna cena

Za utworzenie i aktualizację strony nie musicie płacić setek złotych. Za 16.25 zł miesięcznie +VAT utworzycie w bardzo dobrej jakości internetową stronę. Za swoje pieniądze zyskujecie przy tym jakość.

4. Atrakcyjna grafika

Strony utworzone w Webity.pl są atrakcyjne dla oka. Przekonajcie się sami! Kliknijcie tutaj i utwórzcie swoją własną stronę www z atrakcyjną grafiką.

5. Prostota

Nie musicie nic ściągać albo instalować. Zarejestrujcie się, wytwórzcie stronę i gotowe. Aktualizacja zawartości stron w prostym otoczeniu.

6. Piękne fotogalerie

Umieszczajcie na stronie www zdjęcia! Pochwalcie się fotografiami produktów, referencji, pracowników „w akcji”, czy budynku, w którym pracujecie. Niech konkurencja Wam zazdrości. Z Webity.pl stworzycie piękne fotogalerie.

7. Baza grafik

Webity.pl zawiera bazę grafik z ponad 250 obrazkami. Każdy z nich możecie użyć we własnych stronach www.

8. Rozumiemy się z Firefox’em, Operą, Safari

Administrować i przeglądać strony możecie także i w alternatywnych przeglądarkach internetowych takich jak: Firefox, Opera, Safari. Liczymy się z tym, że z 1000 płacących klientów Webity.pl choć 300 będzie używać alternatywne przeglądarki do aktualizacji swoich stron www. A zatem 30 % odwiedzających Wasze strony www może używać konkurencję Internet Explorera – przeglądarki Firefox, Opera i Safari.

9. Wsparcie dla wyszukiwarek

Webity.pl wspiera kluczowe reguły optymalizacji dla wyszukiwarek. Wyszukiwarki dosłownie przemielą zawartość Waszych stron www i dzięki temu Wasze strony będą mogły znaleźć się na przednich pozycjach w ich wynikach wyszukiwania.
 

Polecenie:

Utworzycie stronę www. 15-dniowa darmowa próbka.
Utworzyć stronę

Interesujące informacje:

Chcielibyście Sklep internetowy? Wybierzcie pakiet Webity Maximum!
Z Webity.pl stworzycie piękne fotogalerie. Próbka...