Dla kogo jest Webity.pl?

Pojedyncze pakiety Webity.pl są przystosowane dla małych, średnich i także dla wielkich firmowych prezentacji internetowych.

Pakiet Webity Start używa się zwłaszcza na proste firmowe strony. Pakiet Start jest odpowiedni na rozreklamowanie oferty produktów i usług, kontaktów do firmy etc. Odpowiednia jest zwłaszcza ze względu na niską cenę 16.25 zł +VAT miesięcznie, przy czym w porównywalnej cenie są 3 paczki papierosów, 4 litry benzyny, lub bilet do kina i tym sposobem Pakiet Start staje się przystępny dla każdego.

Dla bardziej rozbudowanych firmowych stron www jest odpowiedni Pakiet Webity Standard. Z wersją Standard możecie tworzyć atrakcyjne fotogalerie, katalogi produktów i referencji. Jest możliwość publikowania także internetowych gazet. Zawiera funkcje mapy strony, pełnotekstowe wyszukiwanie, księga gości i wyświetlenie zawartości z innej podstrony. Oprócz tego co posiada Pakiet Start ma wyraźnie większe parametry hostingu.

Pakiet Webity Maximum zawiera funkcję do tworzenia internetowego sklepu.
Z koszykiem zakupów i formularzem zamówieniowym możecie otworzyć pełnowartościowy sklep internetowy. Pakiet Maximum tworzyliśmy z myślą o rozległych i bardzo często odwiedzanych stron. Maximum ma nieograniczoną liczbę użytkowników, automatyczne tworzenie formularzy i ankiet. Możecie utworzyć skrytą sekcję z zawartością dostępną tylko dla zalogowanych użytkowników.
 

Polecenie:

Utworzycie stronę www. 15-dniowa darmowa próbka.
Utworzyć stronę

Interesujące informacje:

Chcielibyście Sklep internetowy? Wybierzcie pakiet Webity Maximum!
Z Webity.pl stworzycie piękne fotogalerie. Próbka...