Rejestracja użytkowników

Jak ustawić na stronie automatyczną rejestrację użytkowników?

  1. w zakładce „Ustawienia” po lewej stronie kliknijcie na sekcję „Główne ustawienia”. Tu zaznaczcie pozwolić na rejestrację dla: (np. zarejestrowanych, administratora, edytory tekstu…) Dzięki temu dodacie nowo zarejestrowanych użytkowników strony do grupy z prawem edytowania, które możecie ustawić w ustawieniach „Grupy”. Lista rejestrowanych użytkowników znajduje się w „Użytkownicy”, gdzie widzicie profil rejestrowanych i ewentualni możecie ich przemieścić do innej grupy (np. z administratora na edytora tekstu).
  2. następne zaznaczcie w „Główne ustawienia” pole „Formularz zgłoszeniowy”. Na stronie tytułowej przybędzie pole do wypełnienia loginu i hasła służącego do logowania, link „Zapomniałeś hasło” i „Rejestrować”.
  3. jeżeli nie chcecie mieć na tytułowej stronie logowania, nie zaznaczajcie nic. Następną możliwością logowania jest wpisanie za adresem strony „/admin” (np. www.webity.pl/admin) a później login i hasło.
  4. użytkownik, który chce się zarejestrować, wypełni swoje imię i nazwisko, login i adres e-mail. Na jego adres e-mail zostanie mu wysłanie wygenerowane hasło.
Moje konto
Użytkownik po zalogowaniu się na stronę może edytować dane osobiste, może zmienić dane do logowania, ma możliwość przeglądania zakupów, przebiegu realizacji ostatniego zamówienia i sprawdzenia liczby bonusowych punktów.

Funkcje Webity.pl:

Start Standard Sklep